Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

4. Gdańsk Maraton – Gdańsk jest genialny

4. Gdańsk Maraton to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Warto już dziś zaplanować start w imprezie, która odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku i skorzystać z niższej opłaty startowej obowiązującej do końca 2017 roku! Jej organizatorami są Miasto Gdańsk oraz Gdański Ośrodek Sportu.

Gdańsk Maraton to nie tylko sportowe emocje, walka ze swoimi słabościami i ustanawianie nowych rekordów życiowych. To także wyjątkowa, przyjazna i szybka trasa biegu, dzięki której wciągu tych kilku godzin potrzebnych na jej pokonanie, można poznać wiele ciekawych, często symbolicznych miejsc. To właśnie tu można pokusić się o nowy rekord życiowy na królewskim dystansie.

“Gdańsk is brilliant. Gdańsk jest genialny, jest jednym z najbardziej popularnych miejsc w Europie i łatwo zrozumieć dlaczego. Oprócz pięknych historycznych budynków jest tu wiele szalonych i ciekawych rzeczy do zrobienia”. Tak miasto widzi popularny portal turystyczny The Culture Trip.

Z myślą o uczestnikach maratonu, Gdańska Organizacja Turystyczna wraz z Gdańskim Ośrodkiem Sportu przygotowała specjalny pakiet Karty Turysty

Dzięki niemu każdy biegacz i osoby, które przybędą z nim do Gdańska aby, mu kibicować, będą mogli poznać miasto jeszcze wygodniej i taniej! Ten pakiet zapewni liczne bezpłatne wejścia do gdańskich obiektów oraz szereg atrakcyjnych zniżek.