sztafety foto wwwTrwają zapisy do 3. Gdańsk Maratonu, który wystartuje 9 kwietnia. Na liście startowej widnieje już tysiąc osób! Razem z maratończykami pobiegnie także Sztafeta Maratońska. To idealna możliwość dla osób, które dopiero oswajają się z myślą o pokonaniu królewskiego dystansu. Zapisy do niej właśnie wystartowały.

 

By zarejestrować sztafetę, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://zapisy.sts-timing.pl/79-sztafeta/

Obowiązuje limit 200 drużyn czteroosobowych.

Wysokość opłaty wpisowej /za drużynę/:

 a) do 05.03.2017 r. – 319 zł b) 06.03. do 20.03.2017 r. – 399 zł

Start w sztafecie to znakomita forma integracji i zespołowego działania na rzecz wspólnego sukcesu. Wystarczy zaprosić kogoś z rodziny, przyjaciół, kolegów z firmy, zebrać czteroosobową drużynę i zgłosić się do sztafety. Zawodnicy biorący udział w maratonie mogą również w ten sposób zapewnić sobie znakomite wsparcie na trasie, które z pewnością pozwoli zwalczyć każdy kryzys. Bieg podzielony na cztery różnej długości zmiany (ok. 16,5 km/8 km/10,3 km/7,4 km), powoduje, że 3. Gdańsk Maraton staje się imprezą dla każdego!

Wszyscy Uczestnicy, którzy ukończą Sztafetę Maratońską otrzymają na mecie pamiątkowe medale oraz pakiet startowy, który przysługuje wszystkim maratończykom.

Informacje: gdanskmaraton.pl
Organizatorami 3. Gdańsk Maratonu są Miasto Gdańsk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku.