Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

7. Gdańsk Maraton odwołany

Maraton to wyzwanie dla każdej biegaczki i każdego biegacza – godziny przygotowań, wyrzeczeń i wylanego potu, by na mecie móc świętować pokonanie tego królewskiego dystansu. Dla nas, organizatorów, to również olbrzymi nakład pracy, wiele zaangażowanych osób, a przede wszystkim znaczne środki finansowe niezbędne do przygotowania imprezy na najwyższym poziomie. Tylko takie wydarzenia chcemy dla Was organizować. Oprócz maratonu jest to szereg innych wydarzeń w różnych dyscyplinach i kierowanych do różnych grup odbiorców.

Organizacja wspomnianych imprez to łączny koszt zbliżony do nakładów niezbędnych do przygotowania największej w ostatnich latach imprezy Gdańskiego Ośrodka Sportu – Gdańsk Maratonu. W tym trudnym okresie związanym z koniecznością wprowadzania oszczędności budżetowych, wysoką inflacją oraz rażącym wzrostem cen energii, środki, jakimi będziemy dysponować po wdrażanym na bieżący rok wariancie oszczędnościowym niestety nie pozwolą na zorganizowanie wydarzenia, na które z pewnością czeka wiele osób. Jednocześnie deklarujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby cieszący się ogromną popularnością maraton wrócił do kalendarza startowego najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

Bądźcie z nami w kontakcie, bo wierzymy, że będziemy mogli wrócić do Was z dobrymi wieściami jeszcze w tym roku. A już dziś możemy obiecać, że w naszej ofercie na ten rok nie zabraknie ciekawych propozycji dla biegaczy. Pojawi się też „ON”… Stay tuned 😉