Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Aplikacja Sport Gdańsk – codzienna aktywność na wyciągnięcie ręki

Wejdź w Nowy Rok aktywnie! Pobierz naszą aplikację i bądź na bieżąco z ofertą sportową Miasta Gdańsk! Sport Gdańsk to użyteczne narzędzie, pomagające swobodnie poruszać się wśród imprez i zajęć, organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu. Dołącz do naszych wyzwań. Bądź aktywny!

Misją działalności Gdańskiego Ośrodka Sportu jest organizowanie aktywności sportowej oraz rekreacji dla lokalnej społeczności. A ponieważ zapotrzebowanie na ruch każdego z nas jest inne, nasza oferta zajęć i imprez sportowych stanowi możliwie szerokie spektrum możliwości, bo kierowana jest do wszystkich: od maratończyków, przez sportowców-amatorów po seniorów. Teraz, dzięki aplikacji Sport Gdańsk, wszystko, co możemy Tobie zaoferować, znajdziesz na wyciągnięcie ręki!

Aplikacja Sport Gdańsk ma wiele zastosowań, a jednocześnie jest łatwa w obsłudze i bardzo intuicyjna.

„Apka” ułatwia i skraca proces rejestracji do imprez, organizowanych przez Gdański Ośrodek Sportu. Od teraz zapisanie się do Gdańsk Maratonu, Triathlonu Gdańsk, Biegu Westerplatte czy innych zawodów, jak chociażby Cross Duathlon czy #RUNGDN, to zaledwie kilka szybkich kliknięć na Twoim telefonie komórkowym lub innym urządzeniu mobilnym.

Dodatkowo, użytkownicy Aplikacji Sport Gdańsk mogą liczyć na dodatkową motywację do aktywności fizycznej z naszej strony. Program zawiera opcję wirtualnych wyzwań, których nie zawahamy się użyć! „Challenge” będą skonstruowane w ten sposób, żeby mógł je podjąć każdy, bez względu na formę, dopasowując je do swojej aktualnej predyspozycji. Nie zabraknie także upominków dla uczestników naszych wyzwań, żeby dobremu samopoczuciu i zdrowiu, które pójdą w parze z aktywnością fizyczną, towarzyszyły też bardziej wymierne pamiątki.

Aplikacja Sport Gdańsk to także błyskawiczny dostęp do informacji, dotyczących tego, co dla Was robimy, a także zajęć organizowanych dla Was w ramach programu Aktywuj się w Gdańsku, czy imprez sportowych, w których tak licznie uczestniczycie. To również poręczny kalendarz wydarzeń, który pomoże Wam zaplanować swoją cotygodniową aktywność sportową.

Zainstaluj aplikację Sport Gdańsk już dziś i bądź aktywny przez cały czas!