Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Baltiqa Day Spa partnerem 5. Gdańsk Maratonu

Jest takie miejsce na mapie Pomorza, gdzie świat piękna i zdrowia spotykają się po to, by działając w całkowitej harmonii pomóc nam zadbać zarówno o ciało, jak i duszę. To miejsce, w którym swą strefę znajdą wielbiciele zabiegów upiększających, miłośnicy relaksujących i sportowych masaży oraz wprowadzających w błogi nastrój kompleksowych zabiegów spa. Mowa oczywiście o Baltiqa Day Spa – idealnym ośrodku dla tych, którzy oczekują najwyższych standardów, profesjonalnej obsługi i zachwycających efektów!

Sieć Baltiqa Day Spa liczy 5 obiektów, mieszczących się w prestiżowych hotelach na terenie Pomorza: Hotel Rezydent i Villa Baltica w Sopocie, Hotel Scandic w Gdańsku, Hotel River Style w Redzie oraz najnowsza perła na mapie – w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie.

Od 2018 roku angażujemy się w wydarzenia sportowe, dzięki którym wykorzystujemy potencjał naszych Terapeutów. Pracują z nami wykwalifikowani masażyści i terapeuci, którzy chętnie wykonują masaże sportowe i rozluźniające, dzieląc się przy tym swoim doświadczeniem i pasją do pracy z ciałem.

Największym sekretem Baltiqa Day Spa jest jednak filozofia marki. Właścicielom Baltiqa Day Spa przyświeca bowiem idea kreowania miejsca oferującego jak najwięcej możliwości zadbania o lepszą formę i piękno. Baltiqa Day Spa realizuje te założenia w 100%!

Więcej o salonie na http://baltiqadayspa.pl