Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Biegi młodzieżowe imprezą towarzyszącą 6. Gdańsk Maratonu

Biegi młodzieżowe, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, będą towarzyszyły także 6. Gdańsk Maratonowi. Zapisy do imprezy ruszą niebawem, natomiast opłaty startowe uiszczone przed poprzednimi, odwołanymi zawodami, zostaną zwrócone wpłacającym.

  • 6. Gdańsk Maraton
  • Termin: 10 kwietnia 2022, godzina 9:00
  • ZAPISY
  • REGULAMIN

Zwrot opłaty startowej związany jest ze zmianą kategorii wiekowych uczestników, zgłoszonych do biegów młodzieżowych podczas przełożonej edycji Gdańsk Maratonu z 2020 roku. Część młodych zawodników zmieniło swoje kategorie i żeby utrzymać porządek na listach startowych, osoby którym zwrócona zostanie opłata wpisowa, będą musiały ponownie zarejestrować udział w biegach młodzieżowych. Za ewentualne, związane z tym utrudnienia przepraszamy.

Biegi młodzieżowe podczas 6. Gdańsk Maratonu odbędą się 9 kwietnia 2022 roku. Dzień później, 10 kwietnia odbędzie się bieg główny imprezy na dystansie 42 kilometrów i 195 metrów. Zapisy do 6. Gdańsk Maratonu odbywają się pod poniższym linkiem, natomiast o rozpoczęciu rejestracji na biegi młodzieżowe poinformujemy w osobnym komunikacie.