Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Carrefour Sponsorem 3. Gdańsk Maratonu

Promując zdrowego stylu życia, Carrefour prowadzi szereg działań zachęcających wszystkich Polaków do aktywności fizycznej. Firma angażuje się w organizację maratonów i mniejszych imprez biegowych w różnych miastach w Polsce. Carrefour jest również sponsorem Tour de Pologne.

Carrefour Polska od 2014 roku realizuje kampanię „Z miłości do Zdrowia”. Jej główne elementy to: edukacja Polaków w zakresie zasad zdrowego odżywiania, zachęcanie do aktywności fizycznej, zapewnienie różnorodnej oferty produktów prozdrowotnych w sklepach, a także rozszerzenie współpracy z dostawcami lokalnymi, aby dostarczać jak najwięcej produktów lokalnych gwarantujących wysoką jakość.

W ramach wsparcia dla maratończyków, w najbliższą niedzielę Carrefour rozstawi specjalny ekran na 30km trasy, na którym będą wyświetlane zdjęcia rodzin i przyjaciół biegaczy. Jak otrzymać dodatkowe wsparcie?

Należy wysłać zdjęcie w orientacji poziomej w formacie 1920 x 1089 (lub o takich samych proporcjach szerokość/wysokość) opisane jako numerstartowybiegacza.jpg (np. 0325.jpg) na adres: kibicujemy@sts-timing.pl .

Dla kibiców sieć zorganizuje także stoisko z wieloma atrakcjami w AMBEREXPO.