Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Kemira ponownie partnerem Gdańsk Maratonu

Kemira jest globalną firmą chemiczną obsługującą klientów z branż intensywnie korzystających z wody. Dzięki nowoczesnej technologii firmy Kemira opakowania kartonowe stają się lżejsze, ale mocniejsze, ręczniki papierowe miększe, a woda czysta i zdatna do picia.

Maraton oznacza wyzwania dla ciała i umysłu, więc pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu. Na trasie zarówno Twoje przygotowanie, jak i technika zostają poddane próbie. Tylko ci najbardziej wytrzymali są w stanie zachować skupienie podczas długiego wyścigu i osiągnąć założone wyniki. W Kemirze pomagamy udoskonalać Twój każdy dzień. Wkładając serce w codzienne obowiązki, udowadniamy, że mamy ambicje osiągać wyznaczone cele. Pomożemy Ci być częścią czegoś większego. Podejmuj wyzwania w pracy, a karierą pokieruj długodystansowo.

W Centrum Biznesowym w Gdańsku zatrudniamy 250 osób z całego świata i realizujemy zadania biznesowe w zakresie kluczowych procesów:

  • OBSŁUGI KLIENTA – realizacja zamówień od klientów oraz organizacja procesów logistycznych
  • FINANSÓW – procesy księgowe w zakresie zobowiązań i należności oraz księgi glównej
  • IT – utrzymanie i rozwój systemów IT
  • ZAMÓWIEŃ – zaopatrzenie jednostek produkcyjnych i usługowych firmy.

 

Więcej informacji o firmie Kemira: Kemira.com.

Profil Kemira Gdańsk na FB: /kemiragdansk.

Kariera

Jeżeli chciałbyś z nami pracować, zapraszamy na stronę Careers, gdzie publikujemy aktualne ogłoszenia o pracę oraz informacje ważne dla kandydatów: https://www.kemira.com/company/careers/.

 

Kemira OYJ

Kemira Gdańsk
Al. Grunwaldzka 411
80-309 Gańsk, Poland
Tel. +58 773 60 00

FACEBOOK     TWITTER      PRIVACY STATEMENT