Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Pierwsi biegacze ruszyli na trasę wirtualnego 5.5 Maratonu Gdańsk

Wystartowali! Już od Wielkiej Soboty można stawać do wirtualnego wyzwania w ramach 5.5 Maratonu Gdańsk. Z całej Polski, a także spoza granic naszego kraju spływają do nas wyniki osób, które w pojedynkę, w parach lub niewielkich grupach porwały się na dystans 42 kilometrów i 195 metrów. Przyznamy szczerze – jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Maraton w wersji wirtualnej potrwa do 30 kwietnia 2021 roku i ma tę niesamowitą zaletę, że daje nam całkowitą wolność. Startujemy kiedy, jak, gdzie i z kim tylko chcemy! To nasz bieg, więc możemy go sobie dokładnie zaplanować, lub iść na żywioł. Sposób, w jaki pokonamy maratoński dystans zależy tylko od nas, jest niejako odzwierciedleniem naszej biegowej osobowości. Jedynie odległość pozostaje zawsze ta sama – 42 kilometry i 195 metrów…

Po uczestnikach, którzy nadesłali nam swoje wyniki, bądź oznaczyli nas na naszych socialmediach, widać ogromną pasję i głód uczestnictwa w sportowej rywalizacji, chęć sprawdzenia się, rzucenia wyzwania samemu siebie. Dlatego przypominamy, że tegoroczny Gdańsk Maraton odbywa się zarówno w formie wirtualnej, jak i w formule hybrydowej, w Gdańsku, w nowym terminie 21-23 maja. Dla tych, którym aktualna forma nie pozwala jeszcze porwać się na pełen dystans maratoński, sugerujemy podzielenie sobie biegu na trzy dni, start w sztafecie, bądź udział w imprezie towarzyszącej zawodom – Gdańsk na piątkę. Nietypowe czasy wymagają wyjątkowej formuły Gdańsk Maratonu, dlatego postanowiliśmy zrobić wszystko, żeby umożliwić Wam realizację Waszej pasji.

Przypominamy, że wyniki wszystkich biegów można przesyłać do nas za pośrednictwem aplikacji Sport Gdańsk, a także na stronie internetowej Gdańsk Maratonu. Na pokonanie wybranego dystansu podczas wirtualnego 5.5 Gdańsk Maratonu macie czas do 30 kwietnia 2021 roku.