Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Wyjątkowe koszulki świetnymi pamiątkami z 5.5 Maratonu Gdańsk

Tegoroczny Gdańsk Maraton będzie inny niż poprzednie edycje tej imprezy i nie ulega wątpliwości, że napisze swoją własną, wyjątkową kartę w historii tego biegu. Świetną pamiątką, która nawet po latach pozwala nam wrócić myślami do imprez sportowych, w których braliśmy udział, są dedykowane im koszulki, zakładane na trening, zawody czy inną okazję. W przypadku 5.5 Gdańsk Maratonu uczestnicy mają do wyboru dwie opcje.

Pierwszą z nich jest bawełniana koszulka, która wraz z medalem będzie dołączana do pakietu finishera dla wszystkich, którzy dystans 42 kilometrów i 195 metrów pokonają w ramach wirtualnej lub hybrydowej odsłony imprezy. Prezentuje się w ten sposób i bez wątpienia będzie wyróżniać każdego biegacza na biegowych ścieżkach Gdańska, Polski i całego świata, czyli wszędzie tam, gdzie można wystartować w 5.5 Gdańsk Maratonie!

Dla wszystkich, którzy cenią sobie specjalistyczne, techniczne ubiory do biegania, mamy specjalnie dedykowaną imprezie koszulkę, wykonaną przez partnera technicznego zawodów, firmę AdrunaLine. Odzież została wykonana z wysokiej jakości materiału poliestrowego coolmax, oraz opatrzona trwałymi nadrukami wykonanymi metodą sublimacji. Stroje, w dwóch wersjach damskich i dwóch wersjach męskich można zamawiać na stronie partnera technicznego imprezy w cenie 59 złotych sztuka.