Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider
Zdjecie slider

Zregeneruj siły w hotelach ACCORHOTELS

Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelowej partnera 4. Gdańsk Maratonu. Sieć ACCORHOTELS przygotowała dla Was specjalne pakiety na noclegi w trakcie naszej imprezy. Dla uczestników Maratonu hotele tej sieci zlokalizowane w Gdańsku i Sopocie oferują nocleg ze śniadaniem, późniejsze wymeldowanie, rabat na usługi gastronomiczne oraz nielimitowany wstęp na basen, saunę i siłownię w wybranych obiektach.

Novotel Hotels oferują różnorodne usługi i rozwiązania dla gości zarówno podróżujących w interesach, jak i turystycznie: przestronne pokoje o modulowanym układzie, zbilansowane posiłki 24/7, sale spotkań, uważną i zapobiegliwą obsługę, miejsca zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne lobby i sale fitness. Poprzez PLANET 21, czyli program zrównoważonego rozwoju AccorHotels, Novotel angażuje się na rzecz Ludzkości i Ziemi. Novotel posiada ponad 480 hoteli w 58 krajach, idealnie usytuowanych w centrach głównych miast, dzielnicach biznesu i ośrodkach turystycznych. W Trójmieście marka Novotel jest reprezentowna przez dwa hotele: Novotel Gdańsk Marina oraz Novotel Gdańsk Centrum. Pierwszy jest ulokowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży w Jelitkowie, drugi zaś bezpośrednio przylega do gdańskiej Starówki.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4200 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.

Facebook:https://www.facebook.com/Novotelhotels.polska/